* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Сповіщення

Зверніть увагу на зміни у користувальницькому інтерфейсі Smart TV компанії Toshiba, включаючи MediaGuide та MediaGuide Replay

Станом на 31 січня 2018 року портал Toshiba Smart TV буде оновлюватися, щоб забезпечити швидку навігацію та кращий досвід роботи в наступних моделях: серія Toshiba - L43 **, L63 **, M63 **, L73 **, M83 **, L93 **, L64 **, L74 ** Немає необхідних дій з вашої сторони, ваш телевізор автоматично завантажить нову версію порталу, коли ви спробуєте запустити його після цієї дати. Зверніть увагу, що функції MediaGuide та MediaGuide Replay більше не підтримуватимуться та не доступні після цього оновлення. Для телевізійних користувачів, які все ще бажають переглянути інформацію про електронну програму, це можна досягти, натиснувши кнопку «Керівництво» на пульті дистанційного керування.

Зверніть увагу: зображення показане тільки для ілюстрації, фактичні програми можуть відрізнятися.

Ваше розуміння цінується.Сповіщення

Повідомлення про зміни в інтерфейсі компанії Toshiba на Toshiba смарт - телевізорів і Blu - Ray - плеєри.

Інтелектуальний інтерфейс Toshiba з проводитися оновлення 1 Вересень 2016 року, щоб оновити дизайн і користувальницький досвід . В рамках цього оновлення Toshiba прийняла рішення про припинення функції веб на основі MediaGuide . Для користувачів TV і раніше охочих переглядати електронну інформацію про програму це може бути досягнуто , натиснувши на кнопку ' Guide ' на пульті дистанційного керування.

Зверніть увагу : зображення показаний тільки для ілюстрації , фактичні додатки можуть різнитися.

Дякуємо за розуміння.

Сповіщення

Повідомлення про припинення підтримки всіх програм для телевізорів Smart TV, Cloud TV та програвачів Blu-ray у магазинах iTunes і Google Play.

8 грудня 2015 року компанія Toshiba припинить підтримку наведених нижче безкоштовних програм, доступних у магазинах iTunes і Google Play. Це супутні програми, які дозволяють керувати сумісними телевізорами та програвачами Blu-ray від Toshiba зі смартфонів і планшетів.

Магазин iTunes
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
  • Toshiba Cloud TV
Google Play
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
Ви й надалі зможете користуватися програмами, завантаженими на пристрій. Однак якщо ви їх видалите, то після 8 грудня 2015 року вже не зможете завантажити їх знову.

Після оновлення iOS або Android непідтримувані програми можуть працювати неправильно.

Вибачте за незручності.

Дякуємо за розуміння.

* Функція Дистанційна запис був видалений. Ніяких змін в інші функції.

Сповіщення

Повідомлення про припинення використання програми YouTube.

Після 30.06.2017 додаток YouTube на таких пристроях більше не підтримуватиметься, але ви все ще можете отримати доступ до YouTube багатьма іншими способами.

TL868/TL838/RL838/RL858
TL963/XL975/VL963/UL975/TL966/TL936/TL933/SL970/RL953/RL936/RL933
TL968/YL985/UL985/WL968/TL938/TL939/SL980/RL958/RL939/RL938

Список підтримуваних пристроїв YouTube доступний на http://www.youtube.com/tvdevices.

Зверніть увагу: зображення показано лише для ілюстрації, фактичні програми можуть відрізнятися.

Ваше розуміння цінується.