* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
Ноутбуки

Аксесуари для ПК Toshiba

Покращіть якість роботи з ПК за допомогою аксесуарів для ноутбуків та планшетів Toshiba. Якщо вам потрібна сумка, зовнішній монітор, додаткова пам'ять чи док-станція - Toshiba має все необхідне саме для вашого ноутбука чи планшета. Натисніть тут щоб дізнатись більше.

Додаткова інформація

Ноутбуки для дому

Пропонуючи увесь спектр продуктів від звичайних ноутбуків до передових розробок, ряд моделей Toshiba Satellite має виняткову продуктивність та ідеально підходить для домашнього використання. Потужні процесори, продвинута графіка, неперевершені дисплеї, інтегровані Blu-Ray™ чи DVD перезаписуючі пристрої та добротні вбудовані динаміки у поєднанні з винятковою якістю Toshiba створюють чудову пропозицію! Якщо ви геймер, любитель HD-кіно або просто потребуєте ноутбук для повсякденного використання, годі шукати! Ряд моделей Toshiba Satellite має все, що вам потрібно.

Ноутбуки для ігор

Якщо ви фан роботи з мультимедіа чи запеклий гравець комп'ютерних ігор, очевидно, що ви потребуєте виняткової потужності - модель Qosmio фірми Toshiba саме для вас! Надпотужні процесори, ультрапродуктивні графічні акселератори та провідна технологія зображення Toshiba дозволять насолоджуватись програванням Blu-ray™-дисків та новітніми іграми для ПК, на додачу із приголомшливим звуком динаміків, розроблених аудіоекспертами Harman Kardon®.

Ноутбуки для бізнесу

Наші ноутбуки для бізнесу розроблені спеціально для найбільш вибагливих користувачів. Якщо вам потрібен тонкий та легкий ноутбук, потужний, або ж такий, що повноцінно замінить настільний ПК - бізнес-ноутбук від Toshiba вас не розчарує! Під час роботи в офісі або ж у подорожі ви завжди можете покластись на ноутбук від Toshiba - ваш надійний помічник у повсякденних справах.

Опції та аксесуари для ПК

Оберіть потрібний аксесуар для вашого ноутбука Toshiba - зовнішні жорсткі диски, сумки, універсальні й під конкретну модель док-станції.

Послуги Toshiba

Чи бажали ви коли-небудь покращити або продовжити умови підтримки вашого пристрою Toshiba? Послуги Toshiba дозволять захистити ваші вкладення. Наш сервіс пропонує продовження гарантії, відновлення даних, вивіз та повернення, ремонт на місці й багато іншого.