* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДМОВУ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
1. Усі вказані технічні характеристики залежать від моделі, конфігурації та наявності.
2. Графічний процесор (ГП)
Швидкодія графічного процесора (ГП) може варіюватися залежно від моделі продукту, конструкції, додатків, налаштувань споживання енергії та використовуваних функцій. Швидкодія графічного процесора є оптимальною лише під час роботи від електромережі і може серйозно зменшуватися під час автономної роботи.

Загальний об'єм графічної пам'яті це сума виділеної відеопам'яті, системної відеопам'яті та спільної системної пам'яті. Спільна системна пам'ять може змінюватися залежно від обсягу системної пам'яті та інших факторів.
3. Пам'ять (основна системна пам'ять)
Частина основної системної пам'яті може бути використана графічною системою для обробки зображення, внаслідок чого зменшується обсяг основної системної пам'яті для виконання інших дій. Обсяг основної системної пам'яті, що виділяється на обробку зображення може змінюватися залежно від графічної системи, використовуваних додатків, обсягу системної пам'яті та інших факторів.

Комп'ютери з 32-бітною операційною системою можуть використовувати до 3 Гб системної пам'яті. Лише комп'ютери з 64-бітною операційною системою можуть використовувати 4 Гб і більше системної пам'яті.

Обсяг пам'яті HyperMemory™ обчислюється як сума локальної та системної пам'яті, що використовується системою обробки зображення для обробки й створення 3D та інших видів зображення. Доступний обсяг HyperMemory™ визначається обсягом локальної графічної пам'яті й встановленої системної пам'яті.
4. Час роботи від батареї
Визначено за допомогою MobileMark® 2007, що є товарним знаком Business Applications Performance Corporation. Отримані значення базуються або на основі тесту MobileMark Productivity 2007 (виконання базових офісних дій в умовах мобільності), або Reader 2007 (процес читання документів). Перегляньте розділ "Детальні технічні характеристики", щоб дізнатися, який саме тест було використано. Більше інформації про тест MobileMark 2007 можна отримати на сайті www.bapco.com

Отримані значення тесту наводяться виключно з метою ознайомлення, оскільки час автономної роботи буде змінюватися залежно від користувача. Реальний час автономної роботи може значно варіюватися від зазначеного в технічних характеристиках, залежно від моделі, конфігурації, додатків, налаштувань споживання енергії та використовуваних функцій, а звичайні варіації швидкодії, залежать від конструкції окремих компонентів пристрою. Зазначені дані автономної роботи досягаються лише для деяких моделей та конфігурацій протестованих Toshiba у спеціальних умовах тестування на момент публікації. Ці дані не представляють загальну оцінку автономної роботи комп'ютера за будь-яких інших умов, ніж спеціальних умов тестування.

Через певний проміжок часу батарея втратить здатність працювати на повну потужність і її доведеться замінити. Це нормально для будь-яких батарей.
5. LCD-дисплей
Погіршення яскравості у зв'язку з властивими LCD-дисплеям особливостями.

Через певний проміжок часу, залежно від інтенсивності використання комп'ютера, яскравість LCD-екрана погіршується. Це властиво LCD-технології.
6. Дисплей
Під час вмикання, на TFT-дисплеї вашого комп'ютера можуть з'являтися маленькі яскраві крапки. У дисплеї знаходиться багато тонкоплівкових транзисторів, а під час його виготовлення застосовується високоточна технологія, тому будь-які яскраві крапки, що з'являються на дисплеї, властиві технології виготовлення TFT-дисплеїв.

Максимальна яскравість доступна лише під час роботи від електромережі. Рівень яскравості екрана автоматично зменшиться, коли комп'ютер працює лише від батареї і ви не зможете його збільшити.
7. Час відклику дисплея
Час відклику дисплея базується на інформації від постачальника дисплеїв. Він може змінюватися залежно від конфігурації продукту, деталей, використаних постачальником, і/або середовищем використання ПК.
8. Максимальна яскравість під час роботи від електромережі
Максимальний рівень яскравості доступний на деяких моделях лише під час роботи від електромережі. Рівень яскравості екрана автоматично зменшиться, коли комп'ютер працює лише від батареї і ви не зможете її збільшити.

Максимальна яскравість доступна лише під час роботи від електромережі. Рівень яскравості екрана автоматично зменшиться, коли комп'ютер працює лише від батареї і ви не зможете його збільшити.

Ознайомтесь з документацією до вашого ПК.
9. Центральний процесор
Швидкодія центрального процесора вашого комп'ютера може бути відмінною від технічних характеристик за таких умов:
 1. використання певних зовнішніх периферійних пристроїв
 2. робота від батареї замість роботи від електромережі
 3. використання певних мультимедійних файлів, генерованої комп'ютером графіки чи додатків для роботи з відео
 4. використання стандартних телефонних ліній чи низькошвидкісних мережевих підключень
 5. використання складного програмного забезпечення для моделювання, наприклад, професійних додатків для автоматизованого проектування
 6. одночасне використання кількох додатків чи функцій
 7. використання комп'ютера в умовах низького атмосферного тиску (висота більше 1 000 метрів над рівнем моря)
 8. використання комп'ютера при температурі за межами нормального діапазону від 5°C до °30°C на великій висоті (всі наведені значення температури є приблизними і можуть змінюватися залежно від конкретної моделі комп'ютера; щоб дізнатися більше, ознайомтесь з документацією до вашого ПК або відвідайте веб-сайт Toshiba: www.toshiba.ua та/або зв'яжіться з техпідтримкою Toshiba).


Швидкодія центрального процесора може бути відмінною від вказаних технічних характеристик через конфігурацію конструкції.

За певних умов, робота вашого комп'ютера може автоматично завершитися. Це нормальна захисна функція розроблена для зменшення ризику втрати даних чи пошкодження продукту під час роботи в умовах, що відрізняються від рекомендованих. Щоб зменшити ризик втрати даних, робіть резервні копії, регулярно зберігаючи їх на зовнішніх накопичувачах. Для забезпечення оптимальної швидкодії, використовуйте комп'ютер лише в рекомендованих умовах. Ознайомтесь з додатковими обмеженнями у розділі "Умови навколишнього середовища" в документації до вашого ПК. Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з службою технічної підтримки Toshiba. 64-бітні процесори дають змогу використовувати переваги 32- і 64-бітних систем.
Для роботи з 64-бітними програмами потрібно дотримуватися наступних вимог до обладнання та програмного забезпечення:
 • 64-бітна операційна системна
 • 64-бітний центральний процесор, набір мікросхем та BIOS
 • 64-бітні драйвери до пристроїв
 • 64-бітні додатки
Деякі драйвери до пристроїв та/або додатки можуть бути несумісні з 64-бітним центральним процесором і тому погано працюватимуть. На вашому комп'ютері попередньо встановлена 32-бітна операційна система, якщо окремо не зазначено, що операційна система 64-бітна. Щоб отримати більше інформації, ознайомтесь з документацію вашого продукту або відвідайте його сторінку на веб-сайті.
10. Захист від копіювання
Стандарти захисту від копіювання, застосовані до деяких мультимедійних файлів, можуть перешкоджати або обмежувати перегляд цих файлів.
11. Ємність жорсткого диска (HDD)
Один гігабайт (Гб) становить 109 = 1,000,000,000 байт. Проте в операційній системі комп’ютера, дані про об’єм пам’яті наводяться в степенях двійки, тому 1 Гб = 230 = 1,073,741,824 байт, що призводить до відображення меншого об’єму пам’яті. Також, доступний об’єм пам’яті може бути меншим, якщо на вашому продукті вже встановлено іншу операційну систему, наприклад Microsoft Operating System, та/або встановлене програмне забезпечення чи медіаконтент. Фактичний об’єм пам’яті після форматування може відрізнятися.
12. Можливості бездротового та дротового підключення
Можливості бездротового та дротового підключення можуть використовуватися у тих країнах, де це дозволено.
13. Вага
Вага продукту може змінюватися залежно від конфігурації, компонентів від постачальника, технологічних змін під час виробництва та обраних вами параметрів.
14. Захист від копіювання
Стандарти захисту від копіювання, застосовані до деяких мультимедійних файлів, можуть перешкоджати або обмежувати перегляд цих файлів.
15. Незастосовувані значки
Деякі корпуси ноутбуків розроблені так, щоб підходити до всіх можливих конфігурацій всієї серії. В обраній вами моделі можуть бути відсутні деякі функції й характеристики, що відповідають значкам та перемикачам на корпусі ноутбука, якщо ви не обрали всі ці функції.
16. Можливість внесення змін
Компанія Toshiba доклала всіх зусиль, щоб на час публікації надавати найточнішу інформацію, але іноді технічні характеристики, конфігурації, ціни, наявність систем/компонентів/параметрів можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Дизайн продуктів та колір можуть бути змінені без попередження і відрізнятись від зазначених. Це не стосується помилок та пропусків.
17. Зображення
Зображення представлені на веб-сайті виключно для ілюстрації. Вони наведені тут, щоб наглядно продемонструвати як працюють функції продукту і не можуть використовуватися для оцінки фактичної різниці.
18. Авторські права
Microsoft, Windows та Windows 7 - це або зареєстровані товарні знаки, або товарні знаки Microsoft Corporation у США та/або інших країнах. Усі товарні знаки визнаються.

Intel, the Intel logo, Intel Core, Core Inside, Intel vPro, Pentium, Pentium Inside, Celeron, Celeron Inside, Intel Atom, Atom Inside, Centrino та Centrino Inside - це товарні знаки Intel Corporation у США та інших країнах.

BunnyPeople, Celeron, Chips, Dialogic, EtherExpress, ETOX, FlashFile, i386, i486, i960, iCOMP, InstantIP, Intel, Intel Centrino, Intel Centrino logo, Intel logo, Intel386, Intel486, Intel740, IntelDX2, IntelDX4, IntelSX2, Intel Inside, Intel Inside logo, Intel NetBurst, Intel NetMerge, Intel NetStructure, Intel SingleDriver, Intel SpeedStep, Intel StrataFlash, Intel Xeon, Intel XScale, IPLink, Itanium, MCS, MMX, MMX logo, Optimizer logo, OverDrive, Paragon, PDCharm, Pentium, Pentium II Xeon, Pentium III Xeon, Performance at Your Command, skoool, Sound Mark, The Computer Inside., The Journey Inside, VTune та Xircom - це товарні знаки чи зареєстровані товарні знаки Intel Corporation або її дочірніх компаній у США та інших країнах.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НА МОДЕЛІ ТА ЮРИДИЧНІ ПРИМІТКИ
1. Безпровідна мережа/Atheros для 802.11a, b і g
Швидкість передачі даних у бездротовій локальній мережі і радіус її дії може змінюватись залежно від електромагнітного середовища, перешкод, конструкції й конфігурації точки доступу, конструкції обладнання й конфігурації програмного забезпечення. Реальна швидкість передачі даних буде нижчою ніж теоретично максимальна швидкість.
2. Для моделей Atheros
Для використання функцій Atheros SuperAG™ чи SuperG™, ваш пристрій та точка доступу повинні їх підтримувати. Ефективність цих функції залежить від формату даних, що передаються.
3. Для 802.11a, b і g
Швидкість передачі даних у бездротовій локальній мережі і радіус її дії може змінюватись залежно від електромагнітного середовища, перешкод, конструкції й конфігурації точки доступу, конструкції обладнання й конфігурації програмного забезпечення. [xxMbps - це теоретично максимальна швидкість за стандартом IEEE802.11(a/b/g)]. Реальна швидкість передачі даних буде нижчою ніж теоретично максимальна швидкість.
4. Для 802.11a, g і n
Новий бездротовий мережевий адаптер "AR9281" підтримує стандарт IEEE802.11b/g/draft-n, але не підтримує IEEE802.11a. Цей адаптер бездротового з'єднання базується на основі чорнової версії специфікації стандарту IEEE802.1111n і тому може бути несумісним з деяким Wi-Fi®-обладнанням, чи не підтримувати певні функції, наприклад, ті, що стосуються безпеки.
5. Технологія HD DVD. Загальна інформація
Оскільки HD DVD це новий формат на основі новітніх технологій, то можливі деякі проблеми з дисками, під'єднанням, швидкодією та сумісністю. Сучасні інтерактивні функції та функції навігації відеоформату HD DVD, в тому числі "зображення в зображенні" (PIP) та потокова передача даних у мережі, не підтримуються цим пристроєм. Логотип HD DVD Application (HD DVD-ROM) означає відповідність оптичного привода критеріям перевірки об'єднання DVD Forum для фізичного формату HD DVD, але не означає відповідність специфікації HD DVD Video, визначеній DVD Forum.

Ключі Advanced Content System (AACS) інтегровані у ваш ПК з метою захисту від копіювання. Час від часу потрібно оновлювати ключ AACS, що можна зробити просто підключившись до Інтернету. Покупці можуть оновлювати ключ AACS безкоштовно. Якщо ключ AACS не оновлений, програмне забезпечення для HD DVD-програвача припинить відтворювати HD DVD контент, захищений ключами AACS. Проте, він продовжить програвати інші види контенту, наприклад, DVD-диски чи незахищений HD DVD контент.

Щоб дізнатися більше про ключі AACS, відвідайте сайт www.aacsla.com/home.
6. Можливості відтворення HD DVD
Залежно від контенту у форматі HD DVD, ви можете стикнутися з "випаданням кадрів" чи погіршенням якості. Якщо ваша модель оснащена HDMI-портом, то для перегляду контенту HD DVD на зовнішньому дисплеї буде необхідний роз'єм HDMI™ або DVI з підтримкою HDCP. Для відтворення HD DVD контенту вам знадобиться зовнішнє джерело живлення. Оскільки ресурси центральної пам'яті витрачаються на відтворення контенту у форматі HD DVD, то перед його переглядом вам потрібно закрити всі інші додатки. Для аудіо з високою частотою вибірки (>48 kHz) частота буде знижена під час використання Dolby Virtualizer з вбудованими динаміками, аналоговим чи цифровим аудіовиходом (HDMI і S/P DIF).
7. Перегляд контенту у форматі 1080i
Для перегляду контенту у форматі 1080i потрібен зовнішній чи внутрішній дисплей з підтримкою 1080i, а перетворення DVD контенту дозволить отримати зображення у майже HD якості. Ефект від використання функцій покращення може відрізнятися залежно від якості контенту, можливостей, функцій та налаштувань дисплея. Залежно від якості контенту, можуть бути помітними деякі шуми відеочастот.
8. Програвач Blu-Ray Disc™
Технологія програвача Blu-Ray Disc™. Можливі проблеми з сумісністю та швидкодією. Деякі інтерактивні функції можуть не підтримуватися через несумісність, налаштування мережі та інші причини. Ключі Advanced Content System (AACS) інтегровані у ваш ПК з метою захисту від копіювання. Час від часу потрібно оновлювати ключі AACS, що спочатку є безкоштовними. Після початкового періоду, компанія Corel Corporation надаватиме ключ AACS залежно від діючих на той час умов. Щоб дізнатися більше про AACS, відвідайте веб-сайт www.aacsla.com/home.

Деякий контент у форматі BD може відтворюватися з "випаданням кадрів" чи погіршенням якості. Для перегляду на зовнішньому дисплеї необхідний HDMI-порт з підтримкою RGB/HDCP. Зовнішнє джерело живлення потрібне для відтворення BD контенту. Функція Dual view не підтримується. Перед програванням BD-дисків потрібно закрити всі додатки.

Додаткові примітки та інструкції до програвача BD Disc:

Програвач BD Disc не підтримує програвання формату DVD. Скористайтеся програвачем TOSHIBA DVD Player для відтворення DVD.

Підтримка функції програвання BD-дисків може змінюватися для різних BD-дисків. Якщо у вас виникнуть питання, зв'яжіться з видавцем.

Не програвайте Blu-ray-диск під час запису телеперадачі (в інтерактивному режимі чи за допомогою наперед запланованої задачі). Це може спричинити помилки у програванні Blu-Ray-диску чи записі телепрограми.

Під час програвання фільмів у форматі BD-J, гарячі клавіші та функція відновлення програвання не підтримуються.

Програвач BD Disc Player не підтримує диски у форматі HD DVD. Для перегляду у HD якості потрібні Blu-Ray-диски з контентом високої роздільної здатності.

Не переводьте комп'ютер у режим сну чи гібернації під час роботи програвача BD Disc Player.

Регіональний код вашого BD-диска (відео) повинен збігатися з регіональним кодом програвача BD Disc Player. В іншому разі, BD-диск не програватиметься коректно. Регіональні коди можна налаштувати у WinDVD BD (вкладка Регіон (Region) діалогового вікна Налаштування (Setup))

Переконайтеся, що ваш комп'ютер підключений до електромережі під час програвання BD-диску, в іншому разі, відтворення Blu-ray-дисків може бути некоректним.

9. SRS
На деяких моделях ноутбуків технологія SRS TruSurround XT доступна лише під час використання додатків WinDVD. Технологія SRS WOW доступна лише під час використання програвача Windows Media Player 9 у стандартному інтерфейсі Windows.

На деяких моделях ноутбуків, функції покращення аудіо SRS доступні лише з операційною системою Microsoft Windows.

Ознайомтесь з документацією, щоб дізнатися, які функції доступні на вашій моделі ноутбука.
10. Моделі з функцією USB Sleep & Charge
Функція USB Sleep & Charge може бути недоступна для деяких зовнішніх пристроїв, навіть якщо вони сумісні з USB. В таких випадках, потрібно увімкнути комп'ютер, щоб зарядити пристрій.
11. Моделі з GPS
Робота GPS залежить від умов навколишнього середовища, перешкод та впливу інших радіохвиль. Прийом сигналу GPS у автономного пристрою зазвичай кращий, ніж у ноутбука на тому ж місці, оскільки можливий небажаний вплив радіохвиль інших компонентів комп'ютера.
12. Зовнішній жорсткий диск продається окремо як аксесуар
Один гігабайт (Гб) становить 109 = 1,000,000,000 байт. Проте в операційній системі комп’ютера, дані про об’єм пам’яті наводяться в степенях двійки, тому 1 Гб=230= 1,073,741,824 байт, що призводить до відображення меншого об’єму пам’яті. Також, доступний об’єм пам’яті може бути меншим, якщо на вашому продукті вже встановлено іншу операційну систему, наприклад Microsoft Operating System, та/або встановлене програмне забезпечення чи медіаконтент. Фактичний об’єм пам’яті після форматування може відрізнятися.
13. Для моделей з ТБ-тюнером
ТБ-тюнер працюватиме лише у країні придбання комп'ютера.

ТБ-тюнер працюватиме лише у країні придбання комп'ютера.
Якщо вам потрібно працювати з ПК під час грози, а ТБ-тюнер підключений до зовнішньої антени, то необхідно підключитися до електромережі. Блок живлення може частково захистити від можливого ураження електричним струмом, викликаного блискавкою. Для цілковитого захисту, не користуйтеся ПК під час грози.
14. Яскравість LCD-дисплея та перевтома очей
Яскравість вашого LCD-дисплея наближена до яскравості телевізора. Ми рекомендуємо налаштовувати рівень яскравості вашого дисплея так, щоб запобігати перевтомі очей.
15. Вологозахисна клавіатура
Вологозахисна клавіатура дозволяє захистити ваші дані від випадкового пролиття до 30 мл рідини, даючи 3 хвилини на коректне завершення роботи із ПК.
16. Широкосмуговий мобільний інтернет
Використання мобільного широкосмугового інтернету може потребувати замовлення відповідної послуги у вашого провайдера. Мобільний широкосмуговий інтернет може бути недоступний у вашому регіоні. Зверніть увагу, що можливість підключення до нього може залежати від SIM-картки, мережі та сумісності пристроїв. Зв'яжіться з вашим провайдером та/або постачальником, щоб дізнатися про можливість підключення та інші деталі. Наявність вбудованого модуля мобільного широкосмугового інтернету та всі зазначені технічні характеристики залежать від моделі та конфігурації.
Відмова від відповідальності для моделей HD DVD
1. Технологія HD DVD
Оскільки HD DVD це новий формат на основі новітніх технологій, то можливі деякі проблеми з дисками, під'єднанням, швидкодією та сумісністю. Сучасні інтерактивні функції та функції навігації відеоформату HD DVD, в тому числі "зображення в зображенні" (PIP) та потокова передача даних у мережі, не підтримуються цим пристроєм.***Ознайомтеся з розділом "Повні технічні характеристики" (Detailed Specs) на веб-сайті www.computers.toshiba.com, щоб дізнатися більше про можливості програвання HD DVD моделлю Toshiba HD DVD]. Логотип HD DVD Application (HD DVD-ROM) означає відповідність оптичного привода критеріям перевірки об'єднання DVD Forum для фізичного формату HD DVD, але не означає відповідність специфікації HD DVD Video, визначеній DVD Forum.

Ключі Advanced Content System (AACS) інтегровані у ваш ПК з метою захисту від копіювання. Час від часу потрібно оновлювати ключ AACS, що можна зробити просто підключившись до Інтернету. Покупці можуть оновлювати ключ AACS безкоштовно. Якщо ключ AACS не оновлений, програмне забезпечення для HD DVD-програвача припинить відтворювати HD DVD контент, захищений ключами AACS. Проте, він продовжить програвати інші види контенту, наприклад, DVD-диски чи незахищений HD DVD контент. Щоб дізнатися більше про ключі AACS, відвідайте сайт www.aacsla.com/home. ***Змініть, щоб дізнатись додаткову інформацію стосовно свого регіону.

Якщо ваша модель оснащена HDMI-портом, то для перегляду контенту HD DVD на зовнішньому дисплеї буде необхідний роз'єм HDMI™ або DVI з підтримкою HDCP.

Залежно від контенту у форматі HD DVD, ви можете стикнутися з "випаданням кадрів" чи погіршенням якості.

Для відтворення HD DVD контенту вам знадобиться зовнішнє джерело живлення.

Оскільки ресурси центральної пам'яті витрачаються на відтворення контенту у форматі HD DVD, то перед його переглядом вам потрібно закрити всі інші додатки.

Для аудіо з високою частотою вибірки (>48 kHz) частота буде знижена під час використання Dolby Virtualizer з вбудованими динаміками, аналоговим чи цифровим аудіовиходом (HDMI і S/P DIF).