ДОСТУПНІСТЬ ВСІХ СФЕР ДЛЯ КОЖНОГО.

Компанія Toshiba керується прагненням постійно вдосконалювати свої продукти та полегшувати життя своїм споживачам. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому. Отож, щоразу коли ми випускаємо ноутбук, оснащений останніми інноваційними розробками, водночас ми вже розробляємо технології для наступного покоління - і так кожного разу.

Цей підхід став традиційним у всьому, що створює Toshiba, і цей веб-сайт не виключення. Ми серйозно націлені дарувати всеохоплюючий позитивний досвід нашим користувачам, незалежно від працездатності і вікових обмежень. Внаслідок цього, ми постійно розвиваємось і вдосконалюємо наші технології, звертаючи особливу увагу на доступність для кожного.

Наш сайт сумісний з допоміжними технологіями для зручного сприйняття користувачами. Ми вже покращили сайт розширеними можливостями і продовжуватимемо вдосконалювати його вигляд.

Запевняємо вас, що користування сайтом не залежить від того, який пристрій ви тримаєте в руках. Ви можете переміщатися по сайту за допомогою як клавіатури та/або "миші", так і за допомогою допоміжних пристроїв, що мають подібні функції.

Для легкого читання інформації, користувачі нашого сайту мають можливість пристосувати текст до зручного розміру, а яскравість і контрастність фонових і передньопланових кольорів налаштовані для кращого її сприймання.

Колір - не єдиний метод підкреслення характеристик, проте ми не використовували будь-яке мерехтіння чи підсвічування контенту, оскільки це може подразнювати й давати протилежний ефект.

Ми додали до зображень альтернативний контент, де це необхідно, щоб відвідувачі сайту, для яких зображення не відображається, могли зрозуміти про що йдеться. Інколи ми використовуватимемо методи відображення, які з певних причин можуть будуть недоступні. В таких випадках ми завжди забезпечимо вас сторінками в доступному форматі в якості альтернативи.

Наші традиції диктують нам майбутні дії, які полягають у вдосконаленні сайту, щоб зробити ваше сприймання всеохоплюючим.