* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Про компанію Toshiba

Про компанію Toshiba
Toshiba - світовий лідер інноваційних технологій, компанія з виробництва й продажу прогресивних електронних й електричних продуктів для інформаційних і комунікаційних систем, цифрових споживчих товарів, електронних пристроїв і компонентів, силових установок, в тому числі ядерних, промислових і соціальних інфраструктурних систем, побутової техніки. Корпорація Toshiba була заснована в 1875 році. Нині функціонує більше ніж 740 компаній по всьому світу, де задіяні 204 000 працівників, а річні загальні продажі становлять більше 6,3 трільйона єн ($68 млрд).
Додаткова інформація>


Екологічний менеджмент
Toshiba Group займається екологічним менеджментом, щоб сприяти насиченому життю суспільства в гармонії з природою. Керуючись базовими положеннями щодо навколишнього середовища, Toshiba Group займається розробкою та впровадженням екологічних проектів відповідно до Екологічного бачення, в основу якого покладені численні цілі та волонтерські програми для навколишнього середовища.
Додаткова інформація >


Корпоративна і соціальна відповідальність
Принципи корпоративної і соціальної відповідальності лежать в основі стратегії бізнесу Toshiba та охоплюють Філософію і Політику, Менеджмент, Взаємодію із зацікавленими сторонами, Відділ з соціальних питань і Корпоративне громадянство. Будучи корпоративними громадянами планети Земля, наші щоденні справи спираються на такі цінності, як повага до життя людини, екологічна свідомість і дотримання правових вимог.
Додаткова інформація >


Toshiba Research Europe Ltd
Toshiba Research Europe Ltd (TREL), що знаходиться у Великобританії, - одна з найглобальніших організацій з науково-дослідних робіт корпоративного рівня, заснована корпорацією Toshiba в Японії, яка складається з двох лабораторій: науково-дослідної лабораторії Кембриджу та науково-дослідної лабораторії з телекомунікацій в Брістолі.
Науково-дослідна лабораторія Кембриджу | Науково-дослідна лабораторія з телекомунікацій